Görsel: BT Indoor Inox ( paslanmaz ) Pano klimaları

Yaz ayları yaklaştıkça panoların yükselen iç sıcaklık değeri, ortam sıcaklığına da bağlı olarak belirgin artışlar gösterir. Bu artışa bağlı olarak üretimi aksatacak duruşlar meydana gelmesi kaçınılmazdır. Sıcaklık için genellikle, fan uygulaması yapılmakta, bu da ortamın toz ve nemini panolara taşıyarak komponentlerin sağlıklı çalışmasını engellediği gibi yangın tehlikesi riski de oluşturmaktadır. Bu ortam için ar-ge çalışmalarını yapan Klimexs, ürettiği pano klimaları ile ortamda en iyi hava koşullarını, hava temizliğini ve maksimum verim & performansı sağlamaktadır.

Bu sebeple makina ve ekipmanların ömrünü uzatmak, sağlıklı ve stabil bir şekilde çalışmalarını sağlamak için en iyi çözüm Klimexs pano klimaları olacaktır.

 

Outdoor Telekom Pano Klimalarımız

Outdoor Telekom Klimaları

PANO SOĞUTMASINDA DEVRİM YAPTIK…

pano kliması

İhtiyacınızı Biliyor ve anlıyoruz, bu sebeple size özel ar-ge ve üretim yapıyoruz…

Avantajları

  1. Soğutma tek üniteden yapılır, bu nedenle çok ekonomik ve etkin, soğutma açısından güvenilir bir sistemdir.
  2. Kondenser kısmı işletme dışında olduğundan, işletmedeki ortam sıcaklığı, toz ve elyaf gibi dış etkenlerden etkilenmez.
  3. Sürekli bakım ihtiyacı yoktur, bu size haftalık temizlik ve periyodik bakım gibi konularda kazanç sağlar.
  4. Bu sistemler elektrik sarfiyatı, bakım onarım maliyetleri ve ünite maliyeti çok düşüktür, çok kazançlı çıkarsınız.
  5. Pano sistemlerinize uygun yapıldığından estetik görüntü sağlar.

Yeni Sistemlerimiz Size Çok Kazandıracak!

Ünite İçin Gereken Parçalar, Uygulanma Şekli

Dış Ünite

Sistemin Kondenser ünitesir. Fabrikanızın çatışına veya dışında herhangi bir noktaya konulabilir.

İç Ünite

Sistemin ana parçasıdır. Fabrika içindeki panolarınızla aynı marka, ebat ve renkte bir panoya yerleştirilir. Panolarınıza sağdan ve soldan ilave edilir.

Hava Kanalları

Panolarınıza uygun renkte hazırlanır, sıcak hava dönüşümü bu noktadan sağlanır.

pano kliması çizim

Pano Klimalarında Revizyon Hizmeti

pano kliması destek

Pano klimaları, işletmelerin kullanım alanlarında sıcak hava ve yabancı cisimler (aşırı toz vs.) gibi birçok olumsuz koşullara maruz kalmaktadır. Bu etkenler pano klimalarında arızaya neden olmakta, bunun sonucunda da onarım ihtiyacı doğmaktadır.

Servis ihtiyacı duyulan pano klimaları “Klimexs Pano Kliması Revizyon Fabrikası” na gönderilmesi durumunda orijinal yedek parça ile onarımı yapılarak, işletmenize çalışır durumda teslim edilmektedir.

Servis süresi max. 2 iş günüdür. Bu kısa süreç işletmenizde özellikle yaz aylarında doğabilecek proses sıkıntılarının ve üretim kayıplarını ortadan kaldıracaktır.