KLIMEXS® Endüstriyel Soğutma Sistemleri

1998 yılından itibaren endüstriyel soğutma sektöründe faaliyet gösteren 'UZMAN TEKNİK - KLIMEXS®', iklimlendirme sektörünün öncü panel klima üreticilerinden biridir. Ürettiği pano kliması ve evaporatif sistemler ile ticarethanelerin iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılar.

slider011
tum-urunler-klimexs

Lüleburgaz ilçesinde bulunan yeni sanayi bölgesinde, '%100 YERLİ SERMAYE - %100 YERLİ İMALAT' prensibiyle, geniş bir ürün yelpazesi ile 'KLIMEXS®' markası altında üretimine devam etmektedir. Ar-Ge departmanı, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yaratıcı ve ilerici bir ekibi bünyesinde barındırmaktadır. Bu ekip, müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretebilmek adına sürekli olarak gelişmelere entegre olmaktadır.

Müşteri taleplerini karşılamak, üretim kapasitesini artırmak ve yeni ürünleri sürekli olarak geliştirerek tam entegre bir işletme olmak, şirketin ana hedeflerinden biridir. 'UZMAN TEKNİK', insan ve çevre dostu ürünleriyle güvenilir çözümler sunmayı amaçlayarak ulusal ve uluslararası alanda lider konumuna ulaşmayı hedeflemektedir. Her aşamada müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir kaliteyi ilke edinen firma, müşterilere başarı ve mükemmelliği sunma heyecanını her zaman yaşatmaktadır.

Teknik kurumsallaşma politikası doğrultusunda, KLIMEXS® markası altında soğutma ekipmanları ve otomasyon sistemleri entegre edilmiştir.

Üstün Hizmet
ve Destek

  • Teknik Servis ve Bakım: Anında çözüm sunarak maksimum 5 iş günü içinde destek sağlıyoruz.
  • Garanti ve Yedek Parça: Ürünlerimizde güvenilir garanti süreleri yedek parça temini ile uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.
  • Hızlı Teslimat: Pano klimaları ihtiyaca yönelik olarak belirlenen miktarlarda, sadece bir iş günü içinde hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Esnek Üretim
ve Tasarım.

Özel Üretim Kabiliyeti: Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak, mevcut ürünlerimiz üzerinde tasarım farklılıkları ve teknik donanım değişiklikleri gerçekleştirebilmekteyiz.

Performans
ve İnovasyon.

Üstün Ürün Portföyü: Yüksek performanslı ve yenilikçi ürünlerimizle, müşterilerimize modern çözümler sunarak sektörde öncü konumumuzu koruyoruz.

Klimexs Vizyonu

Profesyonel kadromuzla müşteri odaklı yaklaşımımızı bir adım öteye taşıyarak, sektörde öncü olmayı ve hayatı kolaylaştıran uygun fiyatlı iklimlendirme hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Uygun fiyatlı iklimlendirme çözümlerimizle birlikte, profesyonel ekibimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile sektörde öne çıkmayı misyon ediniyoruz.

Güvenilir Çözüm

Yaratıcı, yenilikçi ve ilerici, teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden, bu gelişmeleri üretimine yansıtan ve müşterilerinin ihtiyaçları için hızlı karar verebilen bir çalışma kadrosu ile hizmet veriyoruz.