slider011

KLİMEXS Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Klima sektörünün önde gelen pano klima üreticilerinden biri olan ‘UZMAN TEKNİK’ 1998 yılından bu yana ‘Endüstriyel Soğutma Sektörü’nde hizmet vermektedir. Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesi, Yeni Sanayi Bölgesi’nde ‘UZMAN TEKNİK’ KLIMEXS’ markası adı altında, geniş ürün yelpazesi ‘%100 YERLİ SERMAYE – %100 YERLİ ÜRETİM’ ile üretimlerini sürdürmektedir. AR-GE departmanı sayesinde yaratıcı, yeniliklere ve ilerlemeye açık, teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip eden, bu gelişmeleri üretimine yansıtan ve müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretebilme kabiliyetine sahip bir çalışma kadrosu mevcuttur. Müşterilerinin artan taleplerini karşılamak için üretim kapasitelerini en üst düzeye çıkarmak ve her geçen gün daha fazla modernize edilerek oluşturulan yeni ürünleri bünyesine katarak tam entegre bir işletme olmayı sağlamak başlıca hedefleri arasındadır. İnsana ve çevreye duyarlı ürünleriyle güvenilir çözümler sunan UZMAN TEKNİK ulusal ve uluslararası alanda lider konuma ulaşmayı amaçlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve her aşamada sürdürülebilir kaliteyi kendisine ilke edinen UZMAN TEKNİK, üretiminin bütün aşamalarında başarı ve mükemmelliği siz müşterilerimize sunabilmenin heyecanını her zaman üzerinde taşımaktadır. Uzman Teknik kurumsallık politikası doğrultusunda soğutma ekipmanları ve otomasyon sistemleri faaliyetlerini KLIMEXS markası çatısında toplamıştır.

ANLAM ÜRETİYORUZ

▪Markamız rekabet denizinde sapasağlam bir gemidir.

▪Bu gemiyi emekle oluşturduk,tutarlı bir şekilde kullanılması halinde ömür boyu bizi taşır.

▪Katma değerli satış politikamızla kendimize, ülkemize ve dünyaya anlam katıyoruz. Bu sayede marka hazzını tüm paydaşlarımızla birlikte yaşayıp, rekabetçi piyasa krizlerinden etkilenmiyoruz.

▪Markamızı toprak olarak görüyoruz.Bakarsan bağ,bakmazsan dağ olur mantığıyla sürekli ilgi gösterip gerekli bakımlarını yapmak suretiyle ekip biçiyoruz. Güncelliğimizi korumak için gereksinimlerimizi tamamlıyor inovatif çalışmalara önem veriyoruz.

▪Markamızın imajı ve konumu,güncel durumumuzu ve hedeflerimizin neresinde olduğumuzu güncel piyasa analizleri ile takip ediyoruz.

Enerjiyi verimli kullanmak için sunmuş olduğumuz profesyonel çözümleri istiyormusunuz?

İŞ SÜREÇLERİ;

*KEŞİFLENDİRME

*FİZİBİLİTE/DEĞERLENDİRME/RAPORLAMA

*PROJELENDİRME

*BÜTÇELENDİRME

*PLANLAMA

*UYGULAMA

  • Vizyonumuz

    Profesyonel  personelimizle müşteri odaklı ve ihtiyaca en uygun  çözüm üretmek ve hayatı kolaylaştıran ulaşılabilir klima hizmetleri sunarak, diğer firmalardan sektörde bir adım önde olmaktır.

  • Misyonumuz

    Müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyat, kaliteli hizmet ve sektörde ismini duyurmuş çözüm ortakları ile çalışarak güvenilir hizmet sunabilmektir.