Klimexs olarak üretimlerimizde, işletmelerin beklentilerini karşılayacak cihazları tüketicinin kullanımlarına sunmaktan gurur duyarız.

Kritik noktalarda, kesin çözümler sunan Klimexs markalı ürünlerimizde;

Bakım: Periyodik bakımlar, işletme içerisinde üretim aksatılmadan kolayca gerçekleştirilir.

Teknik Servis: Pano klima cihazlarında, herhangi bir sorun oluşması durumunda maksimum servis süremiz bir (1) iş günüdür.

Garanti Süresi: Klimexs markalı ürünlerimizin garanti süresi 1 yıldır.

Yedek Parça Temini: Ürünlerimizde kullanılan tüm ekipmanlar piyasadan kolayca tedarik edilebilen, universal ürünlerdir. Bu doğrultuda cihazlarda oluşabilecek yedek parça ihtiyaçlarında, yedek parçanın temini, uygun maliyetle, kısa sürede gerçekleştirilir.

Hızlı Teslimat: Ürünlerimiz stokludur. Pano klimalarında, gerçekleştirilen talep doğrultusunda belirlenen adet miktarına göre teslimat süremiz bir (1) iş günüdür.

Özel İmalat İmkanı: Müşteri talepleri doğrultusunda, mevcut ürünlerimiz üzerinde tasarım farklılıkları ve teknik donanım değişikliği gerçekleştirilebilir.

Yüksek Verimli Ve Yenilikçi Ürün Portföyü: İşletmelerde, toplamda en düşük işletme maliyeti, en yüksek performans sağlayan ürünler tercih sebebidir. Yüksek verimli ürünlerin kullanımı, enerji maliyetinin düşürülmesinde oldukça önemlidir.

İşletme Maliyeti

  • Yatırım Maliyeti
  • Enerji Tüketimi
  • Servis Gideri
  • Çevreci Ürün
klimexs-ekibimiz