Açık Alan Serinletme Sistemleri

Kalite ‘Uzmanlık’ İster

Uzman çözümlerimiz ve Kalite Yönetim Sis- temimizle dünya markası olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Tecrübeli ekibimizle mükem- mellik bizim için bir çalışma felsefesidir.

 

Güven Veren Teknoloji

İnsan ve çevre dostu çözümlerimizle güvenle kullanabileceğiniz ürünler sunuyoruz. Daya- nıklı ve sorunsuz çalışabilme özellikleriyle son teknolojiyi hizmetinize sunuyoruz.

 

İsmimiz Garantinizdir

Satış, danışmanlık ve satış sonrası hizmetlerimizle baştan sona çözüm ortağınızız. Satın aldığınız her üründe satış sonrası destek hizmetimizle de daima yanınızdayız.

Hemen Mobil Açık Alan Soğutma Sistemine Geçin Paranız Cebinizde Kalsın

 

Uygulama Alanları

Tekstil Fabrikaları: İçerideki yoğun insan ve makinelerden kaynaklanan ısının giderilmesini sağlayacak, binaya sürekli taze hava vererek hava kalitesini yüksek tutacak, aynı zamanda nemlendirme etkisi de olacağından içerideki kuru havayı nemlendirecektir.

Fabrikalar, Kaynak Atölyeleri: Büyük hacimler içerisinde noktasal soğutulmak istenen noktalar soğutulabilecektir.

Dökümhaneler: Zaten çok yüksek sıcaklıkta
olan dökümhanelerde hacimlerin çok ekonomik olarak soğutulmasını sağlayacaktır. Hava ısındıkça kuruduğundan ve evaporatif soğutmaya daha uygun hale geldiğinden, bu sistemin en verimli çalıştığı uygulamalardan biri olacaktır.

Otel Mutfakları / Restoran Mutfakları: Pişirme esnasında ortaya çıkan yüksek miktardaki hava davlumbazlar vasıtasıyla atılmak zorundadır. Bu hava kontrollü olarak verilmediği taktirde diğer mahallerdeki ısıtılmış ya da soğutulmuş havadan çekilerek büyük miktarda enerji kaybına neden olmaktadır. Bu sistem ile içeriye verilecek hava hem başka hacimlerin havasının çekilmesini engelleyecek hem de soğutulmuş olduğundan mutfağı serinletecektir.

Kafeler: Yoğun insan ve sigara dumanından dolayı sürekli taze hava ve soğutmaya ihtiyacı olan bu tip yerler için hem ilk yatırımda hem de kullanımda ideal ekonomik çözüm oluşturacaktır.

İndirmek İçin Tıklayın…

İndirmek İçin Tıklayın…