a4

Klimexs olarak, işletmenizin pano ve evaporatif klima sistemlerinde oluşabilecek her türlü arızayı belirlemek ve bu sorunları profesyonel teknikerlerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için buradayız. Sizlere kesintisiz ve verimli bir iş ortamı sunmak amacıyla, bu kritik sistemlerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için çabalıyoruz.

Bununla birlikte, mevcut havalandırma ve soğutma sistemlerinizi güncel teknoloji standartlarına uygun hale getirmenizi ve ek fonksiyonlar eklemenizi öneriyoruz. Bu sayede cihazlarınız daha yüksek performans sergilerken aynı zamanda daha uzun bir ömre sahip olur. Modernizasyon seçenekleri hakkında size detaylı bilgi sunarak, işletmenizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermekten mutluluk duyarız.

Klimexs olarak, işletmenizin pano ve evaporatif klima sistemleri konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak ve işletmenizin konforunu artırmak için buradayız. Size özel çözümlerimizle, havalandırma ve soğutma sistemlerinizi en üst düzeye çıkarmak için bize güvenebilirsiniz. İşletmenizin her daim sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için bize ulaşın.

Tüm Marka Pano Klimaları

Yedek Parça ve Onarım Hizmetleri

  • Kompressör

  • Kontrolör

  • Evaporatör

  • Kondanser

  • Drayer

Toptan ve Perakende Yedek Parça Tedarik

Tüm teknik donanım ihtiyaçlarınızı yurt içi ve yurt dışındaki işbirliği yaptığımız ortaklarımız aracılığıyla yüksek miktarlarda tedarik ediyor ve size en uygun maliyetle sunuyoruz.

Geniş Stok Yedek Parça

Sürekli güncellenen envanterimiz sayesinde işletmelerin acil onarım gereksinimlerini hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Yedek parça beklemeden hizmet sunuyoruz.

Garantili ve Kaliteli Teknik Servis

Uzman teknik ekibimizin sağladığı hizmetler Uzman Teknik garantisi altındadır. Her zaman hazır olan uzman teknik personelimiz ve geniş stok yedek parça envanterimiz ile ihtiyaçlarınıza özel çözüm odaklı servis sunuyoruz.