Klimexs Industrial Cooling System ve Baran Technology markalarımız ile TELEKOM ALANINDA ürettiğimiz ürünler ve çözümlerimizi ISK-SODEX Fuarında, 7-10 Şubat tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde sergiledik.

Sektörünün önde gelen fuarlarından olan ISK-SODEX Istanbul’da Klimexs, 107 ülkeden 83.764 ziyaretçi tarafından yoğun ilgi gördü. Fuarda katılımcılara, pano kliması, evaporotif soğutma sistemleri, dış üniteli pano kliması, sulu tip pano soğutucu, mobil tip evaporatif soğutucu, pano klimaları servis ve yedek parça hizmetleri hakkında detaylı bilgiler verildi.

Klimexs ISO – SODEX Istanbul öncesinde bazı hedefler belirlendi. Ürün segmentimizi detaylarıyla müşterilerimize doğru aktarabilmek, pazarlama faaliyetleri açısından sektörde faaliyet gösteren firmalara temas edebilmek, bölgesel olarak bayilik ve servis ağımızı güçlendirmek ve yurtdışı referanslarımızı arttırabilmek en önemli hedeflerimiz arasında yer aldı. Belirlediğimiz tüm hedeflere ulaşmayı başardık.

Fuarın sonunda, cihazlarımızın düşük enerji ve yüksek verimle çalışması ziyaretçilerimizin dikkatini çekti. Telekom alanında şartnamelerdeki ihtiyacı karşılayan üretimimizle de devlet kurumları ve özel sektör temsilcilerimizden tam not aldık.

Yeni Anlaşmalar Yapıldı

2017 yılında Katar ile yaptığımız proje sonucunda 2018 ISK-SODEX Istanbul’da Katar’ın yoğun ilgisiyle karşılaştık. Katar ofisimizdeki yetkilimizin yakın temasları ve doğru çözümler üretmesinin verimli sonuçlarını elde ettik. Ülkemizin dört bir yanından gelen ziyaretçilerle yapılan görüşmeler sonucu yeni bayilik anlaşmaları yapıldı.

Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ülkeleri ile distribütörlük anlaşmaları imzalandı. 2017 yılında Özbekistan’da çalışılan ve yapılan projeler bu anlaşmalarımızda oldukça etkili oldu.

Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan Avrupa bölgesi ofisindeki yetkililerin başarılı bağlantıları da bu süreçte sonuca ulaşmamızı hızlandırdı.

Klimexs olarak her geçen gün daha da büyümeye ve müşteri potansiyelimizi arttırmaya doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

ISK-SODEX Istanbul Hakkında

ISK-SODEX Istanbul 2018 fuarı 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Sektörünün önde gelen fuarları olan ISK-SODEX Istanbul, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen herkesin ajandasına eklemesi gereken bir etkinliktir.

ISK-SODEX, dünyanın her yerinden, konusunda uzman katılımcıları ve ziyaretçileri ile bilgi alışverişi yapma imkanı sunmasının yanı sıra, fuar süresince devam eden destekleyici programları ve sektörün önde gelen dernekleri ile olan iş birlikleri sayesinde ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ana başlıklarında katılımcı ve ziyaretçilerine büyük olanaklar tanır. İş bağlantıları kurma-geliştirme, sektördeki en son yenilik ve gelişmeleri yakından tanıma fırsatı sunan ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nın sektördeki yeri ve önemi katılımcı ve ziyaretçileri tarafından da tescillenmiştir.

İlk olarak 1997 yılında organize edilen fuar, en son edisyonu olan 2016 yılında geldiği nokta ile sektördeki yeri ve konumunun altını bir kez daha çizerek, sektörünün ve Türkiye’nin ihracatına büyük katkı sağlamıştır.

Rakamlarla ISK-SODEX

1.294 katılımcı (alt katılımcılar dahil)

50.558 m2 net stand alanı

107 ülkeden 83.764 ziyaretçi (%93’ü Avrupa, %2’si Amerika, %3’ü Amerika, %2’si Asya kıtasından olmak üzere)

%92 hedeflediği kitleye ulaşan ziyaretçi

%48 karar verme yetkisinde bulunan ziyaretçi

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemlerinin bütününe hakim olan, konuları tamamen kapsayan ISK-SODEX Istanbul Fuarı, tüm sektöre derinlemesine bir bakış açısı sağlamıştır.

2018 yılında da yeni yer ve yeni tarihinde gerçekleşecek olan ISK-SODEX Istanbul Fuarı tekrar sektörünün buluşma noktası olmayı hedeflemektedir. Bizler de Klimexs olarak fuardaki yerimizi aldık.

Klimexs endüstriyel ürünlerimizden olan pano kliması, evaporotif soğutma sistemleri, dış üniteli pano kliması, sulu tip pano soğutucu, mobil tip evaporatif soğutucu, pano klimaları servis ve tüm markalar için yedek parça hizmetleri sunuyoruz.

Endüstriyel ürünlerimizin yanı sıra, evaporotif soğutma sistemleri, hava soğutuculu klimalarda enerji tasarrufu sistemleri, trafo/motor/kompresör/server/ups odaları soğutma sistemleri projelerimizle de müşterilerimize çözüm sunmaya devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir