Klimexs Industrial Cooling System ve Baran Technology markalarımız ile TELEKOM ALANINDA ürettiğimiz ürünler ve çözümlerimizi ISK-SODEX Fuarında, 7-10 Şubat tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde sergiliyoruz. 

Klimexs olarak, Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı’na katıldık. Sektörünün önde gelen fuarları olan ISK-SODEX Istanbul’da Klimexs, 107 ülkeden 83.764 ziyaretçi tarafından yoğun ilgi görüyor.

Klimexs Industrial Cooling System markası ile üretmiş olduğumuz endüstriyel soğutma sistemlerimizin sergileneceği fuar standımızda siz değerli müşterilerimizi ve çözüm ortaklarımızı aramızda görmekten şeref ve mutluluk duyacağız.

Fuarda Baz İstasyonları İçin İklimlendirme ve Kontrol Sistemi, Outdoor Klima + Free Cooling Akü Kabinleri, Dış Üniteli Pano Kliması, HVAC Kontrol Sistemleri, Free Cooling, Battery Backup TELEKOM ALANINDA ürettiğimiz ürünlerimiz sergileniyor.

Klimexs Endüstriyel Ürünleri

Pano Kliması, Evaporotif Soğutma Sistemleri, Dış Üniteli Pano Kliması, Sulu Tip Pano Soğutucu, Mobil Tip Evaporatif Soğutucu, Pano Klimaları Servis ve Yedek Parça hizmetleri (tüm markalar).

Projelerimiz

Projelerimiz; Evaporotif Soğutma Sistemleri, Hava Soğutuculu Klimalarda Enerji Tasarrufu Sistemleri, Trafo/Motor/Kompresör/Server/Ups odaları Soğutma Sistemleri

ISK-SODEX Istanbul Hakkında

ISK-SODEX Istanbul 2018 fuarı 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Sektörünün önde gelen fuarları olan ISK-SODEX Istanbul, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen herkesin ajandasına eklemesi gereken bir etkinliktir.

ISK-SODEX, dünyanın her yerinden, konusunda uzman katılımcıları ve ziyaretçileri ile bilgi alışverişi yapma imkanı sunmasının yanı sıra, fuar süresince devam eden destekleyici programları ve sektörün önde gelen dernekleri ile olan iş birlikleri sayesinde ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ana başlıklarında katılımcı ve ziyaretçilerine büyük olanaklar tanır. İş bağlantıları kurma-geliştirme, sektördeki en son yenilik ve gelişmeleri yakından tanıma fırsatı sunan ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nın sektördeki yeri ve önemi katılımcı ve ziyaretçileri tarafından da tescillenmiştir.

İlk olarak 1997 yılında organize edilen fuar, en son edisyonu olan 2016 yılında geldiği nokta ile sektördeki yeri ve konumunun altını bir kez daha çizerek, sektörünün ve Türkiye’nin ihracatına büyük katkı sağlamıştır.

Rakamlarla ISK-SODEX

1.294 katılımcı (alt katılımcılar dahil)

50.558 m2 net stand alanı

107 ülkeden 83.764 ziyaretçi (%93’ü Avrupa, %2’si Amerika, %3’ü Amerika, %2’si Asya kıtasından olmak üzere)

%92 hedeflediği kitleye ulaşan ziyaretçi

%48 karar verme yetkisinde bulunan ziyaretçi

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemlerinin bütününe hakim olan, konuları tamamen kapsayan ISK-SODEX Istanbul Fuarı, tüm sektöre derinlemesine bir bakış açısı sağlamıştır.

2018 yılında da yeni yer ve yeni tarihinde gerçekleşecek olan ISK-SODEX Istanbul Fuarı tekrar sektörünün buluşma noktası olmayı hedeflemektedir. Bizler de Klimexs olarak fuardaki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir