WIN EURASIA Metalworking ve WIN EURASIA Automation fuarları 15-18 Mart 2018 tarihinde TÜYAP İstanbul’da bir araya geldi. Sektör için oldukça önemli olan fuarda Uzman Teknik Klimexs’de yer aldı. Klimexs Salon 7 Stand E123’de katılımcıların yoğun ilgisiyle karşlaştı.

“360° İmalat Sanayi WIN EURASIA’da”

6 ticari fuarın bir araya geldiği WIN EURASIA kapsamında, katılımcılar ve ziyaretçiler 360° İmalat Sanayini teşhir ve tecrübe etmek için benzersiz bir fırsata sahip oldular. WIN EURASIA 2018 sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine; otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara; hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi bir araya getirdi.

6 ticari fuarın bir araya geldiği WIN EURASIA kapsamında, katılımcılar ve ziyaretçiler 360° İmalat Sanayini teşhir ve tecrübe etmek için benzersiz bir fırsata sahip oldular.

Uzman Teknik Klimexs  olarak, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen WIN EURASIA Fuarı’nda gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız