Klimexs, Türkiye’nin ve tüm dünyanın yakından takip ettiği ITM 2018 Fuarı’na katılıyor. Klimexs, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece / İSTANBUL’da 14 – 17 Nisan’da gerçekleştirilecek fuarda, 5. Salon 503A standında olacak.

ITM Fuarları, bugün dünya çapında bir marka haline geldi. Her geçen gün kapasitesi, katılımcısı artan, Türkiye’den ve dünya genelinden ziyaretçi akınına uğrayan ITM, Türkiye’nin tek, dünyanın konusunda 3. en büyük fuarı konumundadır. Sektörün lider firması, %100 yerli sermaye ve %100 yerli üretim gururu ile geniş ürün yelpazesi sunan Klimexs de Türkiye’nin ve dünyanın takip ettiği bu önemli fuarda ye alacak.

Dünya tekstil sektörünü İstanbul’da buluşturan ITM Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarları, Teknik Fuarcılık – Tüyap ortaklığı ve TEMSAD (Tekstil Makine ve Aksesuar sanayicileri Derneği) desteğiyle yapılıyor.

ITM Hakkında

Dünya Tekstil Sektörünün İstanbul Buluşması: Dünya tekstil sektörünü İstanbul’da buluşturan ITM Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarları, Teknik Fuarcılık- Tüyap ortaklığı ve TEMSAD (Tekstil Makine ve Aksesuar sanayicileri Derneği) desteğiyle yapılıyor. ITM Fuarlarına katılan 1000’ den fazla tekstil teknolojileri üreticisi firma, son modellerini çalışır olarak sunuyorlar. Türkiye’nin ve bölgenin konusunda en büyük fuarı olan ITM, dünyanın da en önemli fuarları arasında yer alıyor.

Her biri kendi alanında öncü teknolojiler geliştiren yüzlerce üreticinin katılımı ve küresel çapta sektör yatırımcıları ve ticari heyetlerin ziyareti ile adeta bir tekstil şovuna dönüşecek.

ITM Fuarı; Türkiye, Yakındoğu ve Ortadoğu’nun alanında en büyük fuarı olmasının yanı sıra küresel çapta a sektörün en önemli organizasyonlarından birisi. 1–4 Haziran 2016 tarihleri arasında, %100 doluluk oranı ile gerçekleştirilen ITM 2016 Fuarı, dünya genelinde 76 ülkeden yaklaşık 50,000 ziyaretçi ile 1200 katılımcı ve temsilciye ev sahipliği yapmıştı. Tüm salonların tamamıyla dolduğu ITM 2018 Fuarı ise hem katılımcı hem de ziyaretçi bazında yeni bir rekora daha imza atacak.

ITM 2018, pamuktan ipliğe, dokumadan örmeye, dijital baskıdan boya ve terbiyeye kadar sektörün tüm alt kollarında hizmet veren, alanının lideri üreticilerin katılımıyla adeta bir tekstil teknolojileri şölenine dönüşecek. Yerli ve yabancı pek çok firmanın ürünlerinin ilk dünya lansmanını yapacağı ITM 2018, üreticilerin geçtiğimiz fuarlara nazaran büyüttüğü stant alanları ve makine parkurlarıyla da dikkat çekecek.

Uzman Teknik Klimexs olarak, 14 – 17 Nisan’da gerçekleştirilecek fuarda, 5. Salon 503A standında siz değerli katılımcıları bekliyoruz.